MIC5365-1.8YMT-TZ
Číslo produktu DigiKey
576-3946-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-3946-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-3946-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5365-1.8YMT-TZ
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4-TMLF
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-TMLF® (1x1)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC5365-1.8YMT-TZ Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
39 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla, 4-TMLF®
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
4-TMLF® (1x1)
Pokles napětí (max)
0,38V při 150mA