BU18TD2WNVX-TL
Číslo produktu DigiKey
BU18TD2WNVX-TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
BU18TD2WNVX-TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
BU18TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU18TD2WNVX-TL
Popis
IC REG LIN 1.8V 200MA 4SSON
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA SSON004X1010
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BU18TD2WNVX-TL Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
60 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V