MIC5317-3.3YMT-TZ
Číslo produktu DigiKey
576-4500-2-ND - Páska a cívka (TR)
576-4500-1-ND - Řezaná páska (CT)
576-4500-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5317-3.3YMT-TZ
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-DFN (1x1)
Modely EDA/CAD
MIC5317-3.3YMT-TZ Modely
Klidový proud (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,31V při 150mA