MIC5317-3.3YMT-TR
Číslo produktu DigiKey
150-MIC5317-3.3YMT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-MIC5317-3.3YMT-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-MIC5317-3.3YMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5317-3.3YMT-TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-UDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-UDFN (1x1)
Klidový proud (Iq)
39 µA
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-UDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
4-UDFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,31V při 150mA