MIC5317-3.3YMT-TZ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MIC5317-3.3YMT-TZ |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-DFN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-DFN (1x1) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MIC5317-3.3YMT-TZ Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 39 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 6V | Pouzdro 4-UDFN podložka pro odvod tepla |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra 4-DFN (1x1) |
Pokles napětí (max) 0,31V při 150mA | Základní číslo produktu |