MIC5209-3.6YS není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 211
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5209-3.6YS
Číslo produktu DigiKey
576-2371-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5209-3.6YS
Popis
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MIC5209-3.6YS Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
170 µA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
25 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Pokles napětí (max)
0,6V při 500mA