MIC5209-3.6YS-TR
Číslo produktu DigiKey
150-MIC5209-3.6YS-TR-ND - Páska a cívka (TR)
150-MIC5209-3.6YS-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-MIC5209-3.6YS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MIC5209-3.6YS-TR
Popis
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA SOT-223-3
Modely EDA/CAD
MIC5209-3.6YS-TR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
170 µA
Odebíraný proud (max)
25 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
16V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Pokles napětí (max)
0,6V při 500mA