MCP41U83T-502E/ST
Číslo produktu DigiKey
150-MCP41U83T-502E/STTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-MCP41U83T-502E/STCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-MCP41U83T-502E/STDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP41U83T-502E/ST
Popis
IC DIG POT 5K 14-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 5k Ohm 1 Obvod 1024 Odbočky SPI Rozhraní 14-TSSOP
Kategorie
Rozhraní
SPI
Typ paměti
Netěkavý
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 5,5V
Teplotní koeficient (typická hodnota)
43ppm/°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
Potenciometr, Reostat
Dodávaná velikost pouzdra
14-TSSOP
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet odboček
1024
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C