MCP41U83T-502E/7N
Číslo produktu DigiKey
150-MCP41U83T-502E/7NTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-MCP41U83T-502E/7NCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-MCP41U83T-502E/7NDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP41U83T-502E/7N
Popis
IC DIG POT 5K 16-VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 5k Ohm 1 Obvod 1024 Odbočky SPI Rozhraní 16-VQFN (4x4)
Kategorie
Rozhraní
SPI
Výrobce
Microchip Technology
Typ paměti
Netěkavý
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
2,7V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
43ppm/°C
Průběh
Lineární součástky
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Konfigurace
Potenciometr, Reostat
Dodávaná velikost pouzdra
16-VQFN (4x4)
Počet obvodů
1
Pouzdro
16-VQFN podložka pro odvod tepla
Počet odboček
1024
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C