MCP40D17T-103E/LT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MCP40D17T-103E/LT |
Popis | IC DIG POT 10K SC-70-6 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Digitální potenciometr 10k Ohm 1 Obvod 128 Odbočky I2C Rozhraní SC-70-6 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MCP40D17T-103E/LT Modely |
Kategorie | Typ paměti Nestálý |
Výrobce Microchip Technology | Napájecí napětí 1,8V ~ 5,5V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Tolerance ±20% |
Stav součásti Zastaralé | Teplotní koeficient (typická hodnota) 150ppm/°C |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Způsob montáže Montáž na povrch |
Průběh Lineární součástky | Dodávaná velikost pouzdra SC-70-6 |
Konfigurace Reostat | Pouzdro 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
Počet obvodů 1 | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |