MCP40D17T-103E/LTY
Číslo produktu DigiKey
150-MCP40D17T-103E/LTYTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-MCP40D17T-103E/LTYCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-MCP40D17T-103E/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP40D17T-103E/LTY
Popis
IC DIG POT 10K SC-70-6
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 10k Ohm 1 Obvod 128 Odbočky I2C Rozhraní SC-70-6
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Tolerance
±20%
Stav součásti
Aktivní
Teplotní koeficient (typická hodnota)
150ppm/°C
Konfigurace
Reostat
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Počet odboček
128
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C