MCP23S18T-E/MJ
Číslo produktu DigiKey
MCP23S18T-E/MJTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP23S18T-E/MJCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP23S18T-E/MJ
Popis
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
I/O rozšiřující modul 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
Modely EDA/CAD
MCP23S18T-E/MJ Modely
Kategorie
Výstupní proud - zdroj / aktivní zátěž
25mA
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C