MCP23S18-E/MJ
Číslo produktu DigiKey
MCP23S18-E/MJ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP23S18-E/MJ
Popis
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
I/O rozšiřující modul 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP23S18-E/MJ Modely
Kategorie
Výstupní proud - zdroj / aktivní zátěž
25mA
Výrobce
Microchip Technology
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Trubice
Napájecí napětí
1,8V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C