MCP1812AT-033/TT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Microchip Technology
Skladem : 31 941
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 21 670
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-23-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1812AT-033/TT
Číslo produktu DigiKey
MCP1812AT-033/TTTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1812AT-033/TTCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1812AT-033/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1812AT-033/TT
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
MCP1812AT-033/TT Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
0.5 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
220 µA
PSRR
50dB (1kHz)
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Pokles napětí (max)
0,6V při 300mA