AP130-33RG-7
Číslo produktu DigiKey
AP130-33RGDITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP130-33RGDICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP130-33RGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP130-33RG-7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SC-59R
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
100 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-59R
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,5V při 300mA