MCP1501T-25E/CHY
Číslo produktu DigiKey
MCP1501T-25E/CHYTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCP1501T-25E/CHYCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCP1501T-25E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCP1501T-25E/CHY
Popis
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-6
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCP1501T-25E/CHY Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
50ppm/°C
Napětí - vstup
2,7V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
SOT-23-6
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Proud - výstup
20 mA
Základní číslo produktu
Tolerance
±0,1%