LND250K1-G
Číslo produktu DigiKey
LND250K1-GTR-ND - Páska a cívka (TR)
LND250K1-GCT-ND - Řezaná páska (CT)
LND250K1-GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LND250K1-G
Popis
MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál, režim vybíjení 500 V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Montáž na povrch SOT-23 (TO-236AB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LND250K1-G Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1000Ohm při 500µA, 0V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
10 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
360mW (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23 (TO-236AB)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
0V