MUX36S08IPWR
Číslo produktu DigiKey
296-43931-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-43931-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-43931-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MUX36S08IPWR
Popis
IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 IO spínač 8:01 170Ohm 16-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MUX36S08IPWR Modely
Kategorie
Doba sepnutí (Ton, Toff) (max)
136ns, 75ns
Výrobce
Texas Instruments
Injekce náboje
0,3pC
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita kanálu (CS (vyp.), CD (vyp.))
2,4pF, 7,5pF
Stav součásti
Aktivní
Svodový proud (IS(off)) (max)
40pA
Obvod multiplexeru / demultiplexeru
8:01
Přeslech
-96dB při 1MHz
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Odpor v zapnutém stavu (max)
170Ohm
Způsob montáže
Montáž na povrch
Shoda mezi kanály (ΔRon)
2,4Ohm
Pouzdro
16-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Napájecí napětí, jednoduché (V+)
10V ~ 36V
Dodávaná velikost pouzdra
16-TSSOP
Napájecí napětí, duální (V±)
±5V ~ 18V