DSC1123DI2-148.3516T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
148.3516 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Povolit/zakázat 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1123DI2-148.3516T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1123DI2-148.3516T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1123DI2-148.3516T
Popis
MEMS OSC LOW JITTER 148.3516MHZ
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
32mA
Dodávaná velikost pouzdra
6-VDFN (2,5 x 2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)