DSC1004CI5-050.0000T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Microchip Technology
Skladem : 97
Katalogový list
Skladem : 97
Skladem : 54
Skladem : 0
50 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1004CI5-050.0000T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1004CI5-050.0000T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1004CI5-050.0000T
Popis
MEMS OSCILLATOR LOW POWER -40C-8
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
10,5mA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)