DSA6101ML3B-025.0000TVAO není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 790
Katalogový list
Skladem : 786
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Povolit/zakázat 4-VFLGA
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
Popis
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
4-VFLGA (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V