DSA6101ML3B-025.0000VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6101ML3B-025.0000VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6101ML3B-025.0000VAO
Popis
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Povolit/zakázat 4-VFLGA
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Balení
Sáček
Dodávaná velikost pouzdra
4-VFLGA (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V