DSA1001CL2-025.0000VAO je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
DSA1001CL2-025.0000VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA1001CL2-025.0000VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA1001CL2-025.0000VAO
Popis
OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
6,3mA
Balení
Trubice
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V