DSA1001CL2-025.0000TVAO je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
DSA1001CL2-025.0000TVAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA1001CL2-025.0000TVAOTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA1001CL2-025.0000TVAO
Popis
OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Odebíraný proud (max)
6,3mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Výstup
CMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
15µA
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V