ATTINY85V-10SH je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 3 427
Katalogový list
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
ATTINY85V-10SH
Číslo produktu DigiKey
ATTINY85V-10SH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY85V-10SH
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATTINY85V-10SH Modely
Balení
Trubice
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pouzdro
8-SOIC (0,209", 5,30mm šířka)