ATTINY85V-10SU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY85V-10SU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY85V-10SU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
Modely EDA/CAD
ATTINY85V-10SU Modely
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pouzdro
8-SOIC (0,209", 5,30mm šířka)