ATMEGA2560-16AU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA2560-16AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA2560-16AU
Popis
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 256kB (128k x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Modely EDA/CAD
ATMEGA2560-16AU Modely
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 16x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz