ATMEGA16U2-MU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA16U2-MU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA16U2-MU
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 16kB (8k x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
ATMEGA16U2-MU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz