AT89S52-24JUR
Číslo produktu DigiKey
150-AT89S52-24JURTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-AT89S52-24JURCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-AT89S52-24JURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89S52-24JUR
Popis
24MHZ, PLCC, IND TEMP, GREEN, 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
80C52 89S IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16,6x16,6)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
80C52
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
24MHz