AT89S52-24JU není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Skladem : 94
Katalogový list
Skladem : 91
Nuvoton Technology Corporation
Skladem : 0
Nuvoton Technology Corporation
8051 89S IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 8KB (8K x 8) FLASH 44-PLCC (16,6x16,6)
AT89S52-24JU
Číslo produktu DigiKey
AT89S52-24JU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT89S52-24JU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
AT89S52-24JU Modely
Kategorie
Počet I/O
32
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
8051
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
24MHz