APT100S20LCTG
Číslo produktu DigiKey
APT100S20LCTG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT100S20LCTG
Popis
DIODE ARR SCHOTT 200V 120A TO264
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 200 V 120A Průchozí otvor TO-264-3, TO-264AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APT100S20LCTG Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 100 A
Výrobce
Microchip Technology
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Doba zpětného zotavení (trr)
70 ns
Stav součásti
Aktivní
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 mA @ 200 V
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Technologie
Schottky
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Pouzdro
TO-264-3, TO-264AA
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
120A