APT100S20BG
Číslo produktu DigiKey
APT100S20BG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT100S20BG
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 120A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 120A Průchozí otvor TO-247 [B]
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APT100S20BG Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
70 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 mA @ 200 V
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 [B]
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
120A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 100 A