25LC256T-I/ST | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 25LC256T-I/ST |
Popis | IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | EEPROM Paměťový IO 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 25LC256T-I/ST Modely |
Kategorie | Paměťové rozhraní SPI |
Mfr | Taktovací frekvence 10 MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Doba cyklu zápisu - slovo, stránka 5ms |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí 2,5V ~ 5,5V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Ověřeno | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |