25LC256X-E/ST
Číslo produktu DigiKey
25LC256X-E/ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC256X-E/ST
Popis
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Modely EDA/CAD
25LC256X-E/ST Modely
Taktovací frekvence
10 MHz
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)