25LC160DT-E/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC160DT-E/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
25LC160DT-E/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
25LC160DT-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC160DT-E/SN
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Modely EDA/CAD
25LC160DT-E/SN Modely
Taktovací frekvence
10 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
5ms
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)