25LC160CT-I/SN | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 25LC160CT-I/SN |
Popis | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 25LC160CT-I/SN Modely |
Kategorie | Paměťové rozhraní SPI |
Mfr | Taktovací frekvence 10 MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Doba cyklu zápisu - slovo, stránka 5ms |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí 2,5V ~ 5,5V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |