UF80A02-BWHR-L24
Číslo produktu DigiKey
1570-1767-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UF80A02-BWHR-L24
Popis
FAN AXIAL 80X38MM BALL WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 24VAC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 2 vodiče
Kategorie
Typ ložiska
Koule
Výrobce
Mechatronics Fan Group
Typ ventilátoru
Trubkový axiální
Řada
Koncovka
2 vodiče
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE
Jmenovité napětí
24VAC
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Šírka
38,00mm