FL1P-10NJ-4-R24V
Číslo produktu DigiKey
458-1836-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FL1P-10NJ-4-R24V
Popis
LED PNL IND RED QUICK CONNECT
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená 35° 24V 20mA Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Kategorie
Proud
20mA
Výrobce
Mallory Sonalert Products Inc.
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Řada
Rozměry výřezu v panelu
0,394" (10,00mm)
Balení
Hromadné balení
Provedení čočky
Kulatý s plochou horní částí
Stav součásti
Aktivní
Jmenovitá svítivost v mcd
1000 ~ 1500mcd
Typ
LED
Sledovací úhel
35°
Barva světla
Červená
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,250" (6,3mm)
Barva čočky
Červená
Ochrana proti vniknutí
IP50
Stupeň ochrany
AC/DC
Základní číslo produktu
Napětí
24V