BCAP0050 P270 S01
Číslo produktu DigiKey
589-BCAP0050P270S01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAP0050 P270 S01
Popis
CAP 50F -10% +20% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 16mOhm
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
50 F
Velikost / rozměry
0,709" prům. (18,00mm)
Tolerance
-10%, +20%
Výška při usazení (max)
1,654" (42,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
16mOhm