BCAP0025 P270 S01
Číslo produktu DigiKey
589-BCAP0025P270S01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAP0025 P270 S01
Popis
CAP 25F -10% +20% 2.7V T/H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 25mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BCAP0025 P270 S01 Modely
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
25 F
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Tolerance
-10%, +20%
Výška při usazení (max)
1,043" (26,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm