ACMS321611A700
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS321611A700TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS321611A700CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS321611A700DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS321611A700
Popis
FERRITE BEAD 70 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
70 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 3A 40mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
70 Ohms @ 100 MHz