2512067007Y3
Číslo produktu DigiKey
1934-1490-2-ND - Páska a cívka (TR)
1934-1490-1-ND - Řezaná páska (CT)
1934-1490-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2512067007Y3
Popis
FERRITE BEAD 70 OHM 1206 3LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
70 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 3A 40mOhm
Modely EDA/CAD
2512067007Y3 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Impedance při kmitočtu
70 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)