ACMS201209A301 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Fair-Rite Products Corp.
Skladem : 126 856
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Pulse Electronics
Skladem : 3 750
Katalogový list
TE Connectivity Passive Product
300 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 50mOhm
ACMS201209A301
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS201209A301TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS201209A301CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS201209A301DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS201209A301
Popis
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
300 Ohms @ 100 MHz