BMC2AY0300AG
Číslo produktu DigiKey
1712-BMC2AY0300AGTR-ND - Páska a cívka (TR)
1712-BMC2AY0300AGCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BMC2AY0300AG
Popis
FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 50mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Výrobce
TE Connectivity Passive Product
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
300 Ohms @ 100 MHz