MS168-10S
Číslo produktu DigiKey
2333-MS168-10S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS168-10S
Popis
RF SHIELD 0.531"X0.661" SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění Štít, 1 kus 0,531" (13,50mm) X 0,661" (16,80mm) Nevětraný Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS168-10S Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška - celková
0,197" (5,00mm)
Výrobce
Masach Tech Ltd.
Délka - celková
0,661" (16,80mm)
Řada
Šířka - celková
0,531" (13,50mm)