MS108-10S
Číslo produktu DigiKey
2333-MS108-10S-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MS108-10S
Popis
RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění Štít, 1 kus 0,291" (7,40mm) X 0,425" (10,80mm) Nevětraný Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MS108-10S Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška - celková
0,079" (2,00mm)
Výrobce
Masach Tech Ltd.
Délka - celková
0,425" (10,80mm)
Řada
Šířka - celková
0,291" (7,40mm)