LXML-PWN1-0120
Číslo produktu DigiKey
1416-1043-2-ND - Páska a cívka (TR)
1416-1043-1-ND - Řezaná páska (CT)
1416-1043-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LXML-PWN1-0120
Popis
LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení LUXEON Rebel General Purpose White Bílá, Neutrální 3500K ~ 4500K 3V 350mA 120° 1812 (4532 metrický)
Kategorie
Lumeny/W při proudu - test
118lm/W
Mfr
Index podání barev (CRI)
65 (typ.)
Řada
Max. proud
1A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Montáž na povrch
Barva
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
CCT (K)
3500K ~ 4500K
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,120" Š (4,49mm x 3,05mm)
Světelný tok při 25°C a testovacím proudu
124lm (typ.)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)
Testovací proud
350mA
Tepelný odpor obalu
10°C/W
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V