Obrázek pro ELSH-J61C3-0LPGS-D5700 není k dispozici
ELSH-J61C3-0LPGS-D5700
Číslo produktu DigiKey
ELSH-J61C3-0LPGS-D5700-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ELSH-J61C3-0LPGS-D5700
Popis
LED SHUEN COOL WHITE 5700K 2SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED osvětlení SHUEN Bílá, Studený 5700K (5310K ~ 6020K) 3,7V 700mA 120° 1812 (4532 metrický)
Kategorie
Lumeny/W při proudu - test
58lm/W
Mfr
Index podání barev (CRI)
70
Řada
Max. proud
750mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Barva
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
CCT (K)
5700K (5310K ~ 6020K)
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,120" Š (4,50mm x 3,05mm)
Světelný tok při 85°C a testovacím proudu
131lm
Výška při usazení (max)
0,085" (2,15mm)
Světelný tok při 25°C a testovacím proudu
150lm (150lm ~ 160lm)
Tepelný odpor obalu
6°C/W
Testovací proud
700mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,7V