V5.5MLA0805LNH
Číslo produktu DigiKey
F2217TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2217CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2217DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V5.5MLA0805LNH
Popis
VARISTOR 8.2V 40A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8.2 V 40 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V5.5MLA0805LNH Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
9.3 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
40 A
Řada
Energie
0,1J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
660 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
4 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
5.5 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
7.1 V
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Napětí varistoru (typické)
8.2 V