V26MLA0805LNH
Číslo produktu DigiKey
F2194TR-ND - Páska a cívka (TR)
F2194CT-ND - Řezaná páska (CT)
F2194DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V26MLA0805LNH
Popis
VARISTOR 34V 40A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
34 V 40 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
38.5 V
Nárazový proud
40 A
Kapacita při kmitočtu
220 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Napětí varistoru (min)
29.5 V
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Napětí varistoru (typické)
34 V